232F South Finger Villa
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 134 m² 232F South Finger Villa Jolly Harbour biedt plaats aan maximaal 4 gasten en ligt op afstand van 7 km van belangrijke historische bezienswaardigheden zoals Fort Barrington.
Jolly Dive is op 9 minuten wandelen gesitueerd. De 1-slaapkamer villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Swash Water Park, 3 km verder. Het vakantiehuis is binnen 10 minuten rjden van Darkwood Beach gesitueerd.
De gesitueerde in Jolly Harbour 232F South Finger Villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.
Een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster zijn aanwezig in een keuken ter plaatse. Al Porto ligt op een korte afstand van de 3-badkamer accommodatie en nodigt gasten uit om Italiaanse gerechten te proeven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jolly Harbour Golf Club433 km
- Coco Beach1925 km
- Mosquito Cove Beach681 km
- Fryes Beach2529 km
- Art At The Ridge1151 km
- jolly beach679 km
- Swash Water Park3322 km
- Wild Lotus Camp Valley Church Beach1633 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven V. C. Bird18 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in 232F South Finger Villa?
Gasten van 232F South Finger Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om 232F South Finger Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in 232F South Finger Villa is $435. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van 232F South Finger Villa kun je aanbevelen?
Gasten van 232F South Finger Villa kunnen eten in Akropolis Restaurant restaurant, dat Griekse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in 232F South Finger Villa?
232F South Finger Villa beschikt over een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster.